Наша крута команда

Ми професіонали своєї справи!

Ми завжди раді новим знайомствам

+38 (093) 106 80 36

Ольга Василівна Грабчакзасновник та керівник Психологічної студії дитячого розвитку «СОВА»

Я досить вимоглива до своїх колег.

Я вважаю, що вони мають бути спеціалістами високого рівня, які точно знають, на що орієнтуватися під час корекційної роботи з дітьми з ООП.

 
Я намагаюся організувати роботу студії так, щоб кожна дитина йшла від нас посміхаючись. Всі наші корекційні заняття спрямовані на розвиток умінь та навичок, подолання труднощів поведінки, труднощів у спілкуванні, взаємодії, комунікації, тощо. Ми ставимо глобальні цілі та конкретні завдання щодо корекції порушень, соціалізації, розвитку мови, інтелектуальних та комунікативних навичок.


Ми приймаємо на навчання діток від 2х-до 14ти років, з такими діагнозами: аутизм, РАС, РДА, ЗПР, ЗРР, ГРДУ та діток з різними мовленнєвими порушеннями. Всі заняття в студії індивідуальні.

 
Якщо ви помічаєте особливості розвитку у своєї дитини – не зволікайте, адже час безцінний! Запрошуємо на навчання у нашу студію!


З повагою до кожної дитини: О.В. Грабчак

Наша діяльність

Наші спеціалісти знають, як дослідити розвиток дитини та підібрати правильні методи та методики роботи. Ми не маємо єдиної корекційної програми, адже усі дітки різні. Відповідно до обстеження ми складаємо індивідуальну програму розвитку для кожної дитини індивідуально.

Логопедичні заняття

різні мовні патології, запуск мовлення, постановка звуків, логопедичний масаж, сенсомоторна корекція та ігрова логопедія

Сенсорна інтеграційна терапія

допомагає збалансувати чутливості дитини, підтримувати правильний розвиток та адаптуватися до повсякденних завдань

Корекція розвитку

комплексний підхід для подолання труднощів у загальному розитку дитини та корекція різних її сфер

Ми надаємо комплексну допомогу дітям з особливостями у розвитку
nanny_section_07_1

Ми надаємо комплексну допомогу дітям з особливостями у розвитку

Актуальність відвідування студії для особливих малюків дуже значуща та вкрай необхідна. Для багатьох дітей це єдина можливість адаптуватися до соціуму, здобути комунікативні навички спілкування з однолітками.

Ми надаємо комплексну допомогу дітям з особливостями у розвитку, а саме:  розумового розвитку, діткам з РАС, РДА, аутизмом, ЗПР та різними мовними патологіями.

У повсякденному житті без спеціалізованої допомоги діти зустрічаються з фізичними труднощами, психологічним дискомфортом відчуженості від зовнішнього світу. На противагу цьому наша студія створює вільне та безбар’єрне середовище, в якому дитина від 2-х до 14-ти років працює зі спеціалістами для відновлення фізичних здібностей та максимально комфортної адаптації у соціальному середовищі з урахуванням її особливостей.

Ми думаємо про дитину, як про індивідуальну особистість зі своїм особливим світосприйняттям, до кожної з яких необхідний свій підхід. Ми складаємо індивідуальні плани з постановкою конкретних цілей, які досягатимуться в процесі реабілітації, а також проводимо діагностику сім’ї та дитини як цілісної системи, в якій розвивається дитина.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах