27.01.2022 by admin

Чому ерготерапія важлива для дітей із аутизмом?

Чому ерготерапія важлива для дітей із аутизмом?

Можна перерахувати багато прикладів, які показують, як допомагає ерготерапія дітям з аутизмом. Робота ерготерапевта – стимулювати, підтримувати і розвивати такі навички, які потрібні дітям, щоб бути функціональними в школі та за її межами. Ерготерапет допомагає дитині в розвитку таких її сфер:

  • Навчання
  • Самооцінки
  • Впевненості у собі
  • Незалежності
  • Соціальній взаємодії.

Ерготерапевти використовують цілісний підхід у плануванні програм. Вони враховують фізичні, соціальні, емоційні, чутливі та пізнавальні здібності та потреби дітей.

Методами ерготерапії дитині з аутизмом можна допомогти як удома, так і в школі, навчаючи таким заняттям, як одягання, годування, користуватися туалетом, догляд за собою, соціальні навички, дрібна моторика та зорові навички, які допомагають писати та використовувати ножиці, координація великої моторики допомагає дитині правильно їздити на велосипеді або ходити, а також навички візуального сприйняття, необхідні для читання та письма.

Ерготерапія, як правило, є частиною спільних зусиль усіх  працівників та спеціалістів , а також батьків та інших членів сім’ї.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах