06.11.2022 by admin

Інклюзивна група денного догляду за дітками «Совеня»

Батьки, що виховують особливу дитину, часто зустрічаються з проблемою, коли їх дитину відмовляються прийняти у державний садок, навіть у інклюзивну групу, аргументуючи це тим, що дитина не говорить, має низький рівень навичок самообслуговування, показує особливості в поведінці чи має вибірковість у харчуванні.

 Тоді батьки пробують влаштувати дитину у приватний заклад. Дитину приймають у приватний садок, але на пробний термін де, як виявляється пізніше, вихователі, помічники та інші педагоги не готові до співпраці з такою дитиною. Вони не мають досвіду, їм бракує практичних навичок та знань в області особливої педагогіки.

І тоді батьки починають шукати інклюзивний садок, де б розуміли їхню дитину, зуміли надати їй кваліфіковану психолого-педагогічну підтримку та допомогли  розвиватися.

Саме такий садок створили ми! 

У садку працює одна змішана група, де перебувають дітки у віці 3-6 років. Заняття проходять групами або підгрупами по 3-4 дитини.

Група працює з 08.00-18.00 з понеділка по п’ятницю. Діти мають сформований графік режиму дня, передбачений обідній сон. З дітьми працюють професійні педагоги психологи, логопеди та інші спеціалісти.

Ми проводимо комплексну психолого-педагогічну діагностику, складаємо індивідуальну програму розвитку для кожної дитини.

 У нашій групі дітки розвиваються всесторонньо, ми використовуємо різні методи та прийоми : арт терапія, піскова терапія, терапія творчістю, ігрові методи, сенсорно-рухова терапія, ліплення, казкотерапія, музична терапія.

І це лише короткий опис нашої діяльності разом з дітками.

Запрошуємо вас до нашого інклюзивного садочку, де кожна дитина неодмінно буде щасливою та успішною.

Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах